Pridať inzerát

Salesforce Developer

Enehano Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 2 300 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Enehano, pôvodne český IT start-up, pomáha korporáciám a menším spoločnostiam efektívne riadiť ich podnikanie pomocou Salesforce CRM.
V tomto roku sme oslávili 5. narodeniny a privítali sme v tíme 30 nových kolegov. V Českej republike sme sa stali špičkou v implementácii Salesforce. V roku 2021 sme otvorili nové pobočky v Brne a v Bratislave.
Staň sa súčasťou nášho tímu špecialistov. Máme tu pre Teba skvelú pracovnú príležitosť.

Tvoje kompetencie :
• Čaká Ťa riešenie komplexných požiadaviek, vrátane konfigurácie a administrácie Salesforce.
• Programovať budeš prevažne v technológiách Apex a LWC (ale aj ďalších, napr. Java).
• Neminie Ťa ani návrh samotného technického riešenia.
• Participovať budeš pri Code reviews a mentoring-u juniorných kolegov.
• Poskytovať technické konzultácie a odhady.

Čo od Teba očakávame:
• Veľmi dobrú znalosť platformy Salesforce a technológií Apex, Visualforce, Aura, JavaScript/LWC, SOQL/SOSL, APIs.
• Dobrú znalosť governor limitov, administrácie, security.
• Znalosť metadát a ich XML štruktúry.
• Dobrú znalosť OOP a návrhových vzorov, obecne používaných vývojárskych technológií a nástrojov: IDE, Git, PMD.
• Skúsenosti s programovaním okrem Salesforce, napr. Java.
• Obecnú znalosť ostatných bežne používaných technológií (sieťové technológie a protokoly, webservices, Linux, apod.).
• Znalosť Salesforce produktov a ekosystémov.
• Certifikácie Platform Developer I / II, Advanced Administrator.
• Dobrú znalosť slovenského/českého a anglického jazyka.

Z našich benefitov si určite niečo vyberieš, napr.:
• Pre tých, ktorí sa rozhliadajú po odbornom i profesijnom raste ponúkame ročný budget na individuálny rast a kariérny plán.
• Ponúkame Ti mzdu, ktorej základná zložka bude od 2 300 EUR brutto mesačne – jej konkrétna výška sa však bude odvíjať v závislosti od Tvojich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti.
• V prípade, že sa rád vzdelávaš, radi Ťa podporíme aj pri Salesforce certifikácii: 2 pokusy hradí Enehano.
• S nami máš možnosť byť vždy krok vpred aj vďaka účasti na významných Salesforce konferenciách.
• Pre športových nadšencov máme Multisport kartičku.
• Pre akčnejšie povahy organizujeme zážitkové kurzy prvej pomoci.
• Pre pôžitkárov tu máme napríklad víkendový pobyt spojený s degustáciou vína, lyžovanie, vianočný večierok v Aloha Coctail Bar&Music Club, ... a v budúcom roku nás čaká spoločný teambuilding na Havaji!
• Zaujímavý Enehano benefitný program.
• Rád pracuješ v kolektíve, onsite? Nech sa páči, máme pre Teba pekné pracovné priestory v Prahe, Brne, Bratislave, alebo uprednostníš skôr Home – office? Vyhovuje Ti viac flexibilná pracovná doba – výber je na Tebe , môžeme Ti ponúknuť slobodu a skutočnú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, rešpekt a ľudský prístup.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí postupujú do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
SalesForce - Pokročilý
APEX (programming language) - Pokročilý
OOP - Mierne pokročilý

Enehano pomáha korporáciám aj menším firmám s efektívnym riadením ich businessu za pomoci CRM platformy Salesforce. V tomto roku sme oslávili piate narodeniny. V roku 2020 sme sa stali Salesforce Gold partnerom, získali zákazku na aktuálne najväčšiu implementáciu Salesforce CRM v Česku a založili sme pobočku v San Franciscu a vo Švédsku. V roku 2021 sme otvorili pobočku v Brne a v Bratislave. Vyvinuli sme vlastné riešenia Leads-to-Cash k automatizáciu marketingu a obchodu pre SaaS nováčikmi. Medziročne sme na obrate vyrástli o 248% a v našom tíme máme už vyše 60 spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov