Pridať inzerát

Pre novú kanceláriu v Košiciach, hľadáme náborárov

EndyMaxEU s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú náborovú kanceláriu v Košiciach, hľadáme šikovných kolegov, na pozíciu náborový špecialista.

Náplňou práce bude:
*Telefonická a emailová komunikácia s uchádzačmi o prácu v Nemecku
*Aktívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov o zamestnanie na voľné pracovné miesta
*Evidencia profilov uchádzačov do interného systému a pravidelná aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
*Príprava zmlúv a iných dokumentov, potrebných pre vyslanie pracovníkov do zahraničia
*Spolupráca s marketingovým oddelením na náborových aktivitách zverených projektov
*Koordinácia nástupov prijatých pracovníkov
*Sledovanie náborových trendov

Platové podmienky:
Nakoľko hľadáme ambicióznych ľudí, Vašou hlavnou zložkou mzdy, bude variabilná zložka:
Základ mzdy 623€/brutto + 15€ netto, za každého obsadeného pracovníka, na nekvalifikovanú pozíciu (skladník, operátor výroby...) + 40€ netto, za každého obsadeného pracovníka, na kvalifikovanú pozíciu (zvárač, stolár, tesár...) + 1€ netto, za celkový počet zamestnancov firmy.
Pracuje sa pondelok - piatok, 8:00 - 16:00.
Upozorňujeme, že hľadáme uchádzačov, ktorí už majú predošlé skúsenosti s náborom, pre personálne agentúry.

V prípade záujmu, nám prosím zašlite životopis, s motivačným listom, na mail royceagency@royceagency.eu

Motivujúca variabilná zložka, pozostávajúca z každého obsadeného pracovníka
Firemný telefón
Firemný mobil
Príjemný kolektív
Možnosť kariérneho rastu

Svoje životopisy, ako aj motivačné listy, prosím zasielajte na e-mail royceagency@royceagency.eu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra, pôsobiaca prevažne na Nemeckom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

RECRU HR - Pokročilý
Profesia (Pracovný portál) - Pokročilý
ISTP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Náboru pracovníkov

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť
Ambicióznosť
Vytrvalosť
Motivácia

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku

Adresa spoločnosti

Kutuzovova 3154/34