Pridať inzerát

Manuálne zručný pracovník s nemčinou

EndyMaxEU s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Royce Agency hľadá manuálne zručných pracovníkov s nemčinou, na prácu v drevárskom priemysle.
Náplňou práce bude príprava materiálu, pre drevodomy.
Pracuje sa pondelok - sobota, 9hod denne.
Nutnosť dorozumenia sa v nemeckom jazyku.
Zabezpečené a hradené ubytovanie a rovnako tak doprava v plnej výške.
Možnosť záloh.
Ponúkaný plat 3900€/mesiac brutto na TPP.
Miestom výkonu práce je okolie Mníchova.
Nástup ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0948 754 727 alebo zasielajte svoje životopisy na job.royceagency@gmail.com

zabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výške
zabezpečená a hradená doprava v plnej výške
možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Výrobca montovaných drevodomov a iných výrobkov z dreva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku

Adresa spoločnosti

EndyMax EU s.r.o.
Kutuzovova 3154/34
08501 Bardejov