Pridať inzerát

Zámočník / Brusič (nástupný bonus do 1000 Eur)

ENCO Dubnica, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac700 + 300 (1000 eur) / 900 + 300 (1200 eur) - mesačná mzda obsahuje pohyblivú zložku mzdy (výška mzdy je závislá od skúseností uchádzača!)
  • Termín nástupu: január 2023
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opracovanie zvarencov v zmysle technologického postupu,
- práca s uhlovou brúskou (možnosť zaučiť sa i na pásovú brúsku),
- manipulácia s materiálom,
- starostlivosť o poriadok na pracovisku.

- stabilné zamestnanie vo firme s dlhodobou tradíciou,
- ubytovanie zabezpečené,
- odmena pri životnom jubileu,
- príspevok pri odporučení zamestnanca až do výšky 800 eur,
- príspevok na Vianoce a letnú dovolenku,
- zabezpečená teplá strava v areáli spoločnosti,
- zaplatené všetky nadčasy,
- pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom,
- možnosť bezplatného využívania plavárne,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

- možnosť spolupráce aj na živnosť - sadzba (od 8 do 10 eur) podľa skúseností uchádzača,
- dvojzmenná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti čítania technickej dokumentácie,
- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť,
- skúsenosť s opracovaním kovov,
- prax aspoň 1 rok.

Naša spoločnosť ENCO spol. s r.o. je strojárska proexportne zameraná firma. Na európsky trh vstúpila už v roku 1993. Prináša produkty, ktoré vznikajú precíznym spracovaním plechu vlastnými kmeňovými zamestnancami vo vlastných priestoroch. Každá z troch dcérskych výrobných spoločnosti má svoju špecializáciu – zameranie. Takto je naša firma pripravená zaručiť široké spektrum rôznorodej výroby. Disponujeme moderným strojovým parkom. Jeho základ tvoria CNC stroje typu laserovej rezačky, tiež vysekávacie a ohraňovacie lisy.

Zameriavame sa na zákazkovú výrobu, výrobu stavebných prvkov pre čisté priestory (elektrotechnický priemysel, farmaceuticky priemysel, operačne sály), vyrábame stavebné-protipožiarne-protiradiačne uzávery. Ako jediná slovenská firma sme výrobcom elektromechanických operačných stolov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov