Pridať inzerát

Obchodný manažér

EMTEST, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovská cesta, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 200 Eur ( podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti) + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity. O výške základnej mzdy sa dohodneme na pracovnom pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia ma na starosti viesť predaj a podporu partnerov v rámci krajín kde spoločnosť pôsobi. Zodpovedá za rozvíjanie a implementáciu stratégie predaja a kontrolu všetkých obchodných aktivít a cieľov na daných trhoch. Jeho cieľom bude rozširovať geografické trhy pre produkty spoločnosti. Bude pripravovať prezentácie pre kľúčových klientov a inštitúcie, koordinovať spoluprácu medzi jednotlivými obchodnými zastúpeniami a pobočkami v zahraničí, pracovať na dlhodobých obchodných kontraktoch, pripravovať ponuky do verejných tendrov.

Ponúkame:
- prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch
- motivačný odmeňovací systém (odmeny závisia na osobných výkonoch),
- odborný a personálny rozvoj,
- možnosť priamo ovplyvniť výsledky a medzinárodný úspech spoločnosti,
- práca s najnovšími technológiami

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 428/2002 o ochrane osobných údajov do 30.04. 2022. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, ekonomické, elektrotechnické, IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- osobnostné predpoklady a zručnosti, prax v obchode,
- plynulá znalosť AJ, znalosť aspoň jedného ďalšieho jazyka,
- schopnosť samostatne realizovať aj náročné obchodné prípady,
- proaktívny a zákaznícky orientovaný prístup,
- skúsenosti alebo orientáciu v IT oblasti,
- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov