Pridať inzerát

IT Tester

EMTEST, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovská cesta, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 Eur ( podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti) + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity. O výške základnej mzdy sa dohodneme na pracovnom pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava testovacích scenárov
- manuálne a automatizované testovanie softvérových a hardvérových produktov,
- identifikáciu príčin problémov, navrhovanie možných riešení,
- reportovanie bugov, používanie testerských nástrojov

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v dynamickom tíme na medzinárodných projektoch so zameraním pre dopravu,
- odborný a personálny rozvoj,
- práca s najnovšími technológiami,
- možný karierny rást,
- ďalšie zamestnanecké výhody,
- zábavné teambuildingové akcie,
- flexibilný pracovný čas.

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 428/2002 o ochrane osobných údajov do 08.07. 2021. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - základy
SQL - základy
Java - základy
Python - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s automatizovaným testovaním
- skúsenosti s nástrojom pre vykonávanie automatizovaných testov napr. Selenium, Postman a pod.
- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť,
- HW skúsenosti výhodou

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia v oblasti verejnej dopravy a IT systémy pre nákladnú dopravu.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. S jej výrobkami sa stretávajú cestujúci SAD po celom Slovensku. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Emtest, a.s.
Bánovská cesta 7
01001 Žilina