Pridať inzerát

Zvárač - zámočník -

EMTES s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/hod.Výkonnostné prémie do výšky 20% základnej mzdy
  • Termín nástupu: 01/2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváračské práce oceľových konštrukcií (zváranie elektrickým oblúkom, zváranie v ochrannej atmosfére)
príprava materiálu (delenie, čistenie, brúsenie)
ošetrenie zvarov
vykonanie povrchových úprav
montáž a zváranie oceľových konštrukcií priamo na stavbách v rámci celej SR

stabilná práca počas celého roka
motivačné platové ohodnotenie podľa schopností a výkonu
možnosť profesijného rastu
príjemné pracovné zázemie
vyplácanie prémií až do výšky 20% (platí pre PP)

Prosíme o zaslanie žiadosti a životopisu vrátane písomného súhlasu so spracovaním osobných údajov na uvedenú emailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.1.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

platné zváračské osvedčenie pre kategórie Z-M1/Z-E1, resp. 111/135
prax v zváraní a stavebných montážnických prácach
technické myslenie
čítanie technickej dokumentácie
precíznosť
spoľahlivosť a zodpovedný prístup k zadaným úloham
samostanosť
ochota cestovať
manuálna zručnosť
zmysel pre tímovú prácu

Stavebná firma so zameraním na oceľové a zámočnícke stavebné konštrukcie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lastomírska 2
071 01 Michalovce