Pridať inzerát

Elektrikár v Nemecku

Employ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 22 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Employ s.r.o. ponúka práce v Nemecku.

Sme firma ktorá sa zaoberá projektami v Nemecku.

Ide o prácu pre elektrikára/ -ov.

Projekty sú rôzne, v závislosti od potrieb nemeckých klienov.

Jedná sa o stavebnú, bytovú, ale aj priemyselnú elektroinštaláciu.

Pracuje sa Po-So, týždenne 55-60 hodín.
Turnusy po dohode.

Pomocných elektrikárov príjmame iba v prípade, ak je v partii aspoň jeden so skúsenosťami, prípadne, ak si zákazka vyžaduje väčší počet pracovníkov.

Znalosť nemeckého jazyka je potrebná aspoň u jedného v partii, minimálne na pracovnej úrovni.

Ubytovanie zabezpečené a cesty preplácané.

Pri Živnosti je potrebný dokument A1.

Platové ohodnotenie podla odrobených hodín a dohody:

18-22€ Živnosť

12-13,5€ TPP (Netto)

Nástup možný ihneď.

Viac informácií po telefóne alebo emaily

Kontakt :

Mail : [email protected]
Tel. č. : +421907776588

Hradené ubytovanie a cesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Elektrikárska firma ktorá sa zaoberá zákazkami v Nemecku.