Pridať inzerát

Odborný predajca - BA Petržalka - jedna zmena

EMPIRIA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava Petržalka, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacJunior - senior - expert, plus mesačne podiel na predaji, plus koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fyzicky a technicky zdatný? Dokážete počúvať a ste ochotný podeliť sa so skúsenosťami? Radi komunikujete s ľuďmi? Ak "áno", tak hľadáme práve Vás. Príďte medzi nás, radi Vás privítame!
Čo Vás čaká?
- predaj sortimentu z oblasti: voda - kúrenie - plyn
- aktívne vybavenie zákazníka v predajni
- naskladnenie tovaru do skladu
- príjem tovaru zo skladu na predajňu
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca s registračnou pokladňou
- starostlivosť o zverený úsek

- výborná pracovná doba od 7:00 - 15:30 hod.
- odmena za obrat
- koncoročné odmeny
- práca v stabilnej spoločnosti, sociálne istoty,
- zabezpečené stravovanie priamo na prevádzke
- pravidelné prehodnocovanie platu podľa znalostí a skúseností
- všetok tovar za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny

Prosím, pošlite nám v slovenskom jazyku Váš motivačný list a profesijný životopis! Sľubujeme, že si ich starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne objasníme očakávania pracovnej pozície a podmienky prijatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, e-mail,internet)
- výhodou je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia a sanity
- pozitívny vzťah k obchodu a predaju
- orientácia na dosahované výsledky
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať na VZV
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
- výpis z registra trestov

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov