Pridať inzerát

Odborný predajca - Expres - Banská Bystrica

EMPIRIA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 350 EUR/mesiacJunior - senior - expert, plus podiel na predaji, plus koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fyzicky a technicky zdatný? Dokážete počúvať a radi sa podelíte so skúsenosťami? Už ráno sa budíte dobre naladený? Povedali ste si, že "áno"? Práve hľadáme nového kolegu, tak neváhajte a príďte medzi nás!
Čo Vás čaká?
- aktívny predaj tovaru v modernom samoobslužnom sklade
- predaj zaujímavého sortimentu z oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanita
- práca s registračnou pokladňou
- ponuka, objednávanie a fakturácia tovaru
- príjem a výdaj tovaru
- poradenstvo zákazníkom
- starostlivosť o zverený úsek
- pracovná doba: 7,00 hod. - 15,30 hod.,
- každá druhá sobota od 7,30 hod. do 12,00 hod. (v sezóne od 1.8 do 30.11.)

Čo Vám ponúkame?
- práca v EMPIRIA EXPRESE v Banskej Bystrici
- práca v stabilnej spoločnosti (viac ako 30 rokov na trhu)
- sociálne istoty, stravovanie priamo vo firme
- základný plat + odmena za obrat + koncoročná odmena
- prehodnocovanie platu podľa vedomostí (junior, senior, expert)
- práca v priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie, skvelá pracovná doba od 7:00 do 15:30
- odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Pošlite nám prosím v slovenskom jazyku Váš motivačný list a profesijný životopis! Určite si ich starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor a budete mať možnosť pozrieť si náš veľkoobchod a kolegov s ktorými budete spolupracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

predaj tovaru

Počet rokov praxe

1

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, e-mail, internet)
- vysoká úroveň komunikácie a empatie
- aktívne vybavenie zákazníka
- pracovná zručnosť
- výhodou je znalosť alebo prax z oblasti stavebných procesov a sortimentu kúrenia, vody, plynu, obkladov, keramiky
- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- záujem a starostlivosť o tím zákazníka

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov