Pridať inzerát

Asistent/koordinátor projektových činností (m/ž)

EMPIRIA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 12, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacJunior - senior - expert. Mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu asistenta/koordinátora (m/ž) do nášho tímu, ktorý sa bude podieľať na činnostiach spojených s prípravou a realizáciou projektov našej spoločnosti v oblasti: voda - kúrenie - plyn.
Tvojou úlohou bude:
- organizačno-administratívna podpora manažmentu
- koordinácia projektov, príprava podkladov, stanovenie termínov, časový harmonogram úloh, kontrola dodržiavania stanovených úloh a termínov
- zodpovednosť za prípravu špecifických častí business plánu a podkladov potrebných pre ďalšiu kompletizáciu projektov
- pomoc pri činnostiach spojených s realizáciou projektov
- spolupráca s oddeleniami nákupu, predaja, marketingu
- komunikácia s dodávateľmi projektov - udržiavať databázu hlavných dodávateľov
- kompletná agenda jednotlivých projektov - efektivita nákupu a predaja
- organizácia pracovných stretnutí a rokovaní
- manažment pridelených úloh v súlade s internými predpismi
- pracovná doba od 7,00 od 15,30 hod.

- práca v stabilnej spoločnosti
- jednozmenná prevádzka
- koncoročné odmeny
- stravovanie zabezpečené priamo v areáli firmy
- všetok tovar za mimoriadne priaznivé zamestnanecké zľavy

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš motivačný list a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku cez webový portál Profesia.sk.
Sľubujeme, že si ich starostlivo prečítame a posúdime.
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybratých záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchod, ekonomické

Počet rokov praxe

3

- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
- výborné organizačné schopnosti
- dôslednosť, diskrétnosť, iniciatíva, proaktivita
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- lojalita, schopnosť učiť sa a rozvíjať
- samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu.

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov