Pridať inzerát

Predajca/asistent - Bratislava - jedna zmena

EMPIRIA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 127, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacJunior - senior - expert, plus podiel na predaji, plus koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zdatný a nebojíte sa predávať? Ste dobrým poslucháčom a radi komunikujete s ľuďmi? Radi sa podelíte so svojimi skúsenosťami?
Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na našu prevádzku v Bratislave, so skvelou pracovnou dobou.
Čo Vás ako predajcu - asistenta čaká?
- aktívne vybavenie zákazníka
- predaj zaujímavého sortimentu z oblasti voda, kúrenie, plyn
- práca s registračnou pokladňou
- výpomoc a podpora obchodnému tímu
- starostlivosť o zákazníkov

- práca v stabilnej spoločnosti, sociálne istoty, zabezpečené stravovanie
- výborná pracovná doba: od 7:00-15:30 alebo od 7:30-16:00
- po zaškolení prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou - odmena za obrat
- koncoročné odmeny
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
- pravidelné prehodnocovanie platu podľa znalostí a skúseností (junior, senior, expert)
- práca v úspešnom tíme veľkoobchodu v Bratislave na Vajnorskej ulici
- nástupné odborné školenie predajných zručností a následné pravidelné školenia

Pošlite nám Váš motivačný list a profesijný životopis v slovenskom jazyku. Sľubujeme, že si ich starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne podrobnejšie objasníme očakávania pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, mail, internet)
- výhodou je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia a sanity
- pozitívny vzťah k obchodu a predaju
- orientácia na dosahované výsledky
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov