Pridať inzerát

Key Account Manager (FMCG)

empea, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacplus bonusy podľa plnenia plánu
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov s kľúčovými firemnými klientmi
• Príprava a realizácia zákazníckych stratégií a plánov v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Zodpovednosť za plnenie predajných cieľov v rámci zvereného predajného kanála pri dodržaní daných budgetov
• Príprava a implementácia promočných plánov a podkladov k forecastu za predajný kanál
• Práca s predajnými dátami
• Účasť a prezetnácia predajného kanála na firemných meetingoch

• Zázemie v úspešnej a dynamickej zahraničnej spoločnosti
• Zaujímavá a samostatná práca
• Zmluvu na dobu určitú (1 rok), po roku pri obojstrannej spokojnosti predĺženie na dobu neurčitú
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Notebook a telefón
• Služobný automobil aj na súkromné využitie
• Zamestnanecké výhody (napr. príspevok na stravovanie, možnosť nákupu výrobkov spoločnosti za zvýhodnené ceny, 5 týždňov dovolenky, dni zdravotného voľna...)
• Pracovisko SK – home office, ideálna lokalita Bratislava a okolie
• Nástup možný ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho významného zahraničného klienta Kimberly-Clark.
Nový kolega/nová kolegyňa bude mať zodpovednosť za udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov a komunikáciu s kľúčovými zákazníkmi. Bude súčasťou komerčného tímu a bude sa podieľať na vytváraní obchodnej stratégie pre celú Slovenskú republiku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v Key account manažmente min. 5 rokov

• Strategické myslenie a dobré organizačné schopnosti – túto pozíciu vnímame ako kľúčovú, s veľkou mierou samostatnosti a zodpovednosti
• Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Umenie vyjednávať
• Odolnosť voči stresu, asertivita a schopnosť prioritizovať
• Tímový hráč
• Dobrá znalosť FMCG prostredia
• Aktívny vodič, ktorý je ochotný cestovať v rámci celej SR

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov