Pridať inzerát

Obchodný zástupca retail - Košický región

empea, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ prémie 100 € podľa plnenia stanovených cieľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si srdcom aj dušou obchodník a hľadáš novú výzvu, máme ju práve pre teba !
Ponúkame ti možnosť stať sa posilou pre významnú FMCG spoločnosť ako obchodný zástupca.

Zodpovednosť za prípravu a realizáciu:
- stratégie predaja u zverených zákazníkov a vo zverenom regióne,
- sledovania a vyhodnocovania plnenia plánu predaja v súčinnosti s OZ pre VO,
- dodržania plánovanej profitability zverených zákazníkov,
- spolupráce pri zavádzaní noviniek na trh,
- budovania a udržiavania obchodných vzťahov so zverenými odberateľmi na regionálnej úrovni,
- plánovania a zodpovednosť za predaj, distribúciu a vystavenie produktov v hlavnom regále, ale aj na druhotných vystaveniach,
- splnenia stanovených obchodných cieľov a objemových plánov,
- monitorovania konkurenčných aktivít, situácie na trhu a monitoring a vyhodnocovanie realizovaných aktivít u zverených zákazníkov,
- prípravy regionálneho promočného plánu v spolupráci s OZ VO a zabezpečenie jeho úspešnej implementácie v spolupráci s OZ VO a KAM,
- vyvíjania aktivít smerujúcich k zefektívňovaniu predaja,
- zabezpečovania pravidelného reportingu o výsledkoch a aktivitách za zverených zákazníkov pre priameho nadriadeného,
- rozvoja obchodných vzťahov,
- správneho pokrytia a výberu obchodných návštev vo zverenom regióne (prevádzky, ktoré predávajú výrobky spoločnosti koncovým zákazníkom),
- zadávania údajov do informačných systémov spoločnosti podľa zadania LPT SR ( LimiGo ),
- riešenie reklamácií vo zverenom regióne.

služobný automobil, mobilný telefón a/alebo tablet

Obsadzujeme 1 pracovnú pozíciu pre Košický kraj. Preferujeme uchádzačov, ktorých bydliskom je mesto Košice a Košice-okolie.

Vo Vašej odpovedi uveďte či preferujete pracovný pomer alebo živnosť.

Ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu na našu ponuku, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v segmente FMCG min. 2 roky

- precíznosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- bezúhonnosť
- svedomitosť
- dobré komunikačné zručnosti
- dôslednosť
- diplomacia
- schopnosť pracovať s tímom
- ochota cestovať

Agentúra sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trstínska 9
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kňazová
Tel.: +421948367942
E-mail: poslať životopis