Pridať inzerát

System admin

EMIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiacVýška mzdy zázáleží od pracovných skúseností a schopností daného uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Ťa najnovšie technológie ? Si samostatný a rád hľadáš riešenia problémov? Chceš s nami vymýšľať, dizajnovať a konfigurovať systémy?

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať správe firemnej infraštruktúry:

• Analýza, inštalácia a dohľad nad prevádzkou rôznych operačných systémov Windows/Linux bežiacich na virtuálnych platformách alebo na samotnom fyzickom HW (systémy sú prevádzkované v privátnych ako aj verejných cloudových službách),
• Správa a rozvoj Microsoft 365, SQL a Sharepoint,
• Správa interných aplikácií a vývojárskych platforiem,
• Správa licencií,
• Backup/Restore/High availability testing,
• Analyzovanie a vyhodnocovanie prevádzkových parametrov infraštruktúry, serverov, systémov a riešenie problémových stavov,
• Správa monitorovacích technológií.

Ak máš zmysel pre detail a IT je tvoje hobby, staň sa súčasťou nášho vývojového tímu.

• Využívanie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• Osobnostný a profesný rast
• Sociálne výhody (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)
• Práca v mladom a kreatívnom kolektíve
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy
• Flexibilný pracovný čas
• BridgeDay pri sviatkoch - predĺžené víkendy
• Široký program firemných akcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows Server 2016 - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Linux - Mierne pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
VMware - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 2 roky skúseností s Microsoft technológiami vo firemných prostrediach strednej a väčšej veľkosti,
• Skúseností s LINUX technológiami veľkou výhodou,
• Znalosti MS infraštruktúry Windows, (AD/DNS/DHCP/GPO/LDAP/Kerberos,Hyper-V, Failover Clustering),
• Znalosti MS Sharepoint/MS PKI,
• Znalosti MS 365 (ADFS, AAD Connect, Azure AD, MS Teams, atd.) a MS cloud Azure,
• Znalosti skriptovacích jazykov výhodou,
• Znalosti storage, SAN, diskové polia, NAS výhodou,
• Skúsenosti s GeoHealthCheck/Zabbix výhodou,
• Skúsenosti s GISovými nástrojmi,
• Skúsenosti s Geoserverom veľkou výhodou,
• Skúsenosti s virtualizáciou serverových platforiem Windows na VMware,
• Znalosť základov programovania veľkou výhodou,
• Skúsenosti s HW/SW monitoringom a eskalácie problémov na dodávateľa,
• Skúsenosti s analýzou sieťového monitoringu TCP/IP pri riešení problémov,
• Schopnosť vytvárať technickú prevádzkovú dokumentáciu,
• Schopnosť pracovať tímovo a individuálne na zverených úlohách.

EMIS je poskytovateľ IT služieb a produktov s vyše 15 ročnou históriou pôsobenia v odvetví informačných technológií. EMIS ponúka svojim klientom komplexné riešenia z oblastí IT služieb, softvérového vývoja a poradenstva. Hlavnou oblasťou sú GIS – geografické informačné systémy a služby v oblastí fotogrametrie, či laserového zberu dát.
www.emis-online.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov