Pridať inzerát

GIS Expert/Developer

EMIS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať na práci s rôznymi typmi dát pre našich zákazníkov. Pre výskumné a vývojové práce, pre interný GIS Cloud, samosprávu a podobne. Zákazníci sú zo SR, ale aj iných častí Európy.
Zber týchto dát spolu s tímom, ktorý realizuje mapovanie, naplánujeme, spracujeme, vyhodnotíme, prípadne odpublikujeme odbornej alebo laickej verejnosti.

Naše produkty sú rozmanité, staň sa súčasťou tímu, ktorý buduje IT systémy, s ktorým budú pracovať používatelia po celom svete.

Zaujímajú Ťa najnovšie technológie ? Si samostatný a rád hľadáš riešenia problémov? Poďme do toho spolu.

Ponúkame Ti byť platným členom projektu aj v oblasti vedy a výskumu diaľkového prieskumu zeme.

Náplň práce:
• vývoj GIS aplikácíí v JS, Python a podobne
• skúsenosti s API QGISu výhodou
• skúsenosti s API Agisoft výhodou

• nastavovanie a konfigurácie komponent výrobnej linky na spracovanie dát DPZ
• spracovanie rôznych typov GIS dát
• interpretácia dát pre rôzne požadované scenáre
• komunikácia so zákazníkom a analýzy používateľských požiadaviek
• analýza priestorových dát, písanie skriptov pre analytické činnosti
• návrhy používateľského rozhrania (GUI) webových portálov a softvérových aplikácií

• využívanie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• osobnostný a profesný rast
• sociálne výhody (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)
• práca v kreatívnom kolektíve
• vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy
• flexibilný pracovný čas
• bridgeDay pri sviatkoch - predĺžené víkendy
• široký program firemných akcií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

GIS, geodézia, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

GIS - Pokročilý
JavaScript - Základy
Python - Základy
JSON - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Prax v odbore minimálne 2 roky.

Ďalšie predpoklady:
• podmienkou sú praktické, niekoľkoročné skúsenosti so spracovaním rôznych typov GIS údajov aj vzájomne v rámci jedného projektu
• znalosti a prehľad v oblasti GIS na úrovni desktopových i serverových technológií
• znalosť práce s GNSS a inerciálnymi meracími sústavami (IMU) a spracovanie meraní z GNSS a IMU výhodou

Dôležité podmienky a predpoklady:
• podmienkou je znalosť UML, Geoserver, výhodou GeoNetwork a Oracle Spatial
• podmienkou je základné ovládanie programovania Python, výhodou je znalosť JavaScript a SQL
• podmienkou je znalosť na úrovni experta z niektorej GIS desktopových aplikácií: QGIS, Geomedia, ArcGIS....
• znalosť štandardov a technológií Open Geospatial Consortium: WMS, WFS, CSW, SLD, KML, WMC, TileCache, OWC, GeoWebCache, GDAL/OGR
• aktívny a tímový prístup k riešeným problémom
• koná samostatne, dokáže efektívne prezentovať a komunikovať verbálne aj emailom a cez iné kanály
• má analytické a logické myslenie
• je dynamický a cieľavedomý, dokáže plánovať a stanoviť svoje priority v dynamickom IT prostredí

EMIS je poskytovateľ IT služieb a produktov s vyše 15 ročnou históriou pôsobenia v odvetví informačných technológií. EMIS ponúka svojim klientom komplexné riešenia z oblastí IT služieb, softvérového vývoja a poradenstva. Hlavnou oblasťou sú GIS – geografické informačné systémy a služby v oblastí fotogrametrie, či laserového zberu dát.
www.emis-online.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Vanek
Tel.: +421903794193
E-mail: poslať životopis