Pridať inzerát

Trainee na daňové oddelenie

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho daňového teamu hľadáme šikovných študentov, ktorý chcú na sebe pracovať.

Si v 3. až 5. ročníku univerzity a študuješ ekonomický smer? Plánuješ po škole pracovať v daňovom poradenstve? Chceš na sebe pracovať, absolvovať do roka desiatky školení, byť vedený skúseným daňovým poradcom?

Ak áno, neváhaj a zašli nám životopis a pripoj pár viet o sebe a svojej motivácii.

Počas práce v našom teame budeš zapojený do množstva zaujímavých úloh:

Trainee na daňové oddelenie:
- podpora pri príprave daňových analýz, stanovísk a odpovedí na dotazy klientov
- príprava odborných článkov
- podpora pri zastupovaní klientov počas daňovej kontroly
- spolupráca na kontrole daňových priznaní za daň z príjmov a DPH
- príprava transferových dokumentácií

* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* motivujúci plat
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* možnosť konzultácií s audítorom, daňovým poradcom, advokátom
* pravidelný teambuilding
* Multisport karta, stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom

Kvôli veľkému počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozícia je obsadzovaná pre daňovo-poradenskú spoločnosť Emineo Partners- financial services s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Prečo pracovať pre EMINEO PARTNERS?
Nezažiješ u nás škrobenosť korporátu, ale ani chaos start-upu. Uvedomujeme si, že za náš úspech vďačíme ľuďom v našom tíme a tak k ním aj pristupujeme. Vo firme vládne pohodová atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Daňová problematika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by si mal byť?
- nemáš problém vyhrnúť si rukávy a priložiť ruku k dielu
- pracuješ precízne a zodpovedne
- skúsený "hasič" problémov
- tímový hráč, ktorý vie kolegov podržať a podať im pomocnú ruku
- rozumieš si so zákazníkmi ale aj s účtovnými a daňovými predpismi

Tento inzerát môžeš ignorovať, ak
- si majster v prokrastinácii
- nevieš hrať fair-play alebo nevieš vychádzať s ľuďmi
- nie si tímový hráč
- nevieš znášať konštruktívnu kritiku

Skupina EMINEO PARTNERS má dlhoročné skúsenosti v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva či spracovania miezd. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby od daňového poradenstva, auditu, účtovníctva až po založenie spoločnosti a zastupovania pred úradmi a inštitúciami.

Náš tím tvorí 20 odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a expert na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov