Pridať inzerát

Samostatný účtovník

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacpresná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + polročné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte už skúsenosti s podvojným účtovníctvom a daňovými predpismi a hľadáte možnosť zdokonaliť svoje znalosti v týchto oblastiach? Hľadáte možnosť pracovať pod vedením audítora a daňového poradcu a posunúť sa profesne vo Vašej kariére výrazne ďalej?
Je Vašim cieľom vypracovať sa na účtovníka seniora, daňového poradcu alebo audítora?

Ak áno, tak hľadáme práve Vás.

Do svojho tímu hľadáme samostatných účtovníkov, ktorí už majú predchádzajúce skúsenosti s podvojným účtovníctvom a chcú sa popri spracovaní účtovníctiev pre našich klientov učiť od skúsených kolegov.

Aká úlohy budete v práci riešiť?

- samostatné spracovanie účtovníctva klientov našej spoločnosti podľa aktuálnych slovenských zákonov
- komunikácia s klientami a externými inštitúciami
- hľadanie riešení problémov v oblasti účtovníctva a daní
- komunikácia s daňovým úradom
- intrastat

* po zapracovaní možnosť pracovať určitú časť pracovného fondu z domu (homeoffice)
* možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom
* Multisport karta
* pravidelné teambuildingy
* polročné odmeny v závislosti od kvality a množstva odvedenej práce
* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* možnosť konzultovania účtovných prípadov s audítorom, daňovým poradcom

Kvôli veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozícia je obsadzovaná pre Emineo Partners- accounting services s.r.o., partnerskú spoločnosť spoločnosti Emineo Partners- financial services s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emineo Partners je spoločnosť, ktorá poskytuje konzultačné a outsourcingové riešenia pre firemnú klientelu v oblasti účtovníctva a daní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý chce na sebe pracovať, chce sa profesne vzdelávať, je schopný pracovať samostatne, vo vysokom tempe, precízne, vedel by komunikovať so zákazníkmi, mal pro-klientskú orientáciu, analytické schopnosti.

Znalosť programu Pohoda je nutnosťou.

EMINEO PARTNERS je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva, spracovania miezd či daňového poradenstva. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby od založenia spoločnosti, správu účtovníctva, daňové poradenstvo, audit, až po zastupovanie pred úradmi a inštitúciami.

Náš tím tvorí 20 odborníkov z rôznych oblastí – daňový poradca, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a expert na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EMINEO PARTNERS - financial services s. r. o.
Hviezdoslavovo nám. 7
811 02 Bratislava