Pridať inzerát

Office manager

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzdová ponuka bude reflektovať zručnosti a skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: október 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rád/a v centre diania?
Baví ťa pomáhať iným?
Máš organizačný talent?
Rád/a komunikuješ v cudzom jazyku?
Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť?

Ak áno, hľadáme presne Teba!

Čo budeš robiť?
- organizovanie chodu kancelárie
- podpora a pomoc kolegom
- telefonická a emailová komunikácia
- profesionálne vítanie a starostlivosť o klientov
- pravidelná komunikácia so zahraničnými klientami
- príprava dokumentov a jednoduchých prekladov
- plánovanie a zabezpečovanie služobných ciest, komunikácia s doručovateľmi
- komunikácia s orgánmi štátnej správy
- iné administratívne úkony

Pozícia je vhodná pre uchádzačov s praxou na podobnej pozícii, ale je tiež výbornou príležitosťou pre čerstvých absolventov ako naštartovať svoju kariéru.

Nástupnú mzdu nastavíme podľa tvojich skúseností a schopností.

- práca v stabilnej spoločnosti
- jazykové kurzy - angličtina, nemčina, ruština
- reálna možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- príjemný kolektív a pracovné prostredie
- miesto práce v historickom centre Bratislavy
- pravidelný teambuilding

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV a sprievodný list. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Už viac ako 12 rokov našim klientom kvalitne spracúvame účtovníctvo a mzdy. Okrem toho poskytujeme daňové poradenstvo, audit a zastupovanie pred orgánmi štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie výhodou

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce organizačné schopnosti
- výborné komunikačné schopnosti
- schopnosť efektívneho a konštruktívneho riešenia problémov
- vysoká flexibilita a lojalita
- vyžadujeme príjemné a profesionálne vystupovanie
- ovladánie ruského jazyka je veľkou výhodou

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL.
Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva či spracovania miezd. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby od daňového poradenstva, auditu, účtovníctva až po založenie spoločnosti a zastupovania pred úradmi a inštitúciami.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov