Pridať inzerát

Stavbyvedúci

Emera Group s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača
  • Termín nástupu: Možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážime si kvalitnú a dobre odvedenú prácu. Sme zohraný team, do ktorého hľadáme stavbyvedúceho v oblasti POZEMNÝCH STAVIEB (ostatné osvedčenia len výhodou) Našou prioritou je bezpečnosť, kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme, ako aj spokojnosť našich zamestnancov a tvorenie modernej architektury.

Naše projekty nájdete na www.emeragroup.sk

Priorita našej činnosti spočíva v realizácii stavieb v generálnej dodávke, čo sa nám darí predovšetkým vďaka profesionálnemu personálu.

Od uchádzača očakávame:
-vedenie,riadenie a koordinácia pridelených stavebných projektov na základe harmonogramu a projektovej dokumentácie
-definovanie základných parametrov a cieľov projektu
-posudzovanie projektovej dokumentácie a znalosť v odbore stavebníctva
-organizovanie a riadenie pracovných skupín na pridelených stavbách
- dodržiavanie technologických postupov
-prerozdeľovanie kompetencií podriadeným stavebným majstrom a zamestnancom
-zabezpečenie a operatívne riadenie potrebných pracovných kapacít a stavebnej mechanizácie
-komunikácia so subdodávateľmi a investormi
-sledovanie spôsobov a postupov stavby v súlade so zachovaním BOZP a PO
-príprava podkladov pre fakturáciu
-vedenie dokumentácie a potrebnej administratívy o postupe prác na stavbe(podrobné vedenie stavebného denníka)

- tvorenie modernej architektúry
- služobné auto
- možné ubytovanie v sídle spoločnosti bezplatne
- cestovné náhrady
- benefity pri splnených termínoch a cieloch na stavbách

Informácie o výberovom konaní

www.emeragroup.sk

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné s osvedčením stavbyvedúceho v kategórii pozemné stavby ( dalšie osvedčenia len výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 5

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť
- spolahlivosť
- lojálnosť
- zodpovednosť
- cit pre detail

Spoločnosť Emera Group s.r.o. je stabilná stavebná firma s dlhoročnou tradíciou už viac ako 30 rokov. Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako generálny dodávateľ stavieb v Bratislavskom kraji. Viac informacii na www.emeragroup.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov