Pridať inzerát

Finančný špecialista - vo výrobnej spoločnosti

Embraco Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Odorinská cesta, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 156 EUR/mesiacNástupná mzda: 1 156 € / mesiac a viac (v závislosti od skúseností kandidáta) • po skúšobnej dobe sa mzda navýši na 1 233€ /mesiac brutto + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti)
  • Termín nástupu: 01.10.2021 - 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme junior špecialistu financií a účtovníctva pre slovenský závod s podporou finančných aktivít pre rakúsky závod, ktorý bude:

• koordinovať a sumarizovať investičné požiadavky v závode s cieľom konsolidovať investičný rozpočet a informovať o stave čerpania investícií

• kontrolovať a schvaľovať investičné aplikácie s cieľom overovať ich súlad s legislatívnymi a internými požiadavkami čerpania investičných výdavkov

• zabezpečovať dodržiavanie legislatívnych a interných pravidiel, kontrolu a správnu evidenciu hmotného a nehmotného majetku spoločnosti

• mesačne analyzovať a kontrolovať zostatky na pridelených súvahových účtoch s cieľom poskytovať presné a pravdivé údaje a vykonáva nápravné opatrenia v prípade rozdielov

• pripravovať podklady a kalkulácie k mesačným uzávierkam

• pripravovať podklady pre interné a externé audity a štátne úrady

• aktívne sa zúčastňovať na lokálnych a globálnych projektoch

• ročný bonus po odpracovaní 1 roku vo firme - 760€ ročne
• príspevok zamestnanca na stravu 0,54€ (možnosť výberu z 5 jedál)
• príspevok na dopravu 50% z cien verejnej dopravy
• príspevok na benefity 80€ / ročne
• bonus za odporučenie ďalsieho zamestnanca - 100€
• odmena pri pracovnom a životnom výročí
• bonus za senioritu po odpracovaní min. 5 rokov vo firme
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov
• flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

• znalosť práce so SAP - základy
• práca s Excel na pokročilej úrovni
• anglický jazyk - pokročilý
• znalosti finančných procesov a účtovníctva

Do nášho tímu financií radi prijmeme samostatného a flexibilného kolegu s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Embraco Slovakia je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Nidec Global Appliance už od roku 2019, kedy sa pripojilo ku svetovej korporácii Nidec, globálnej skupiny pochádzajúcej z Japonska. Embraco Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a v regióne dolného Spiša patrí medzi najväčších zamestnávateľov. Naše výrobky, hermetické kompresory a kondenzačné jednotky, patria medzi svetovú špičku v tomto segmente V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001 v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007 ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000 V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001 2007 V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity Zameranie spoločnosti na inovácie potvrdzuje ocenenie Inovatívny čin roka ktoré jej bolo udelené v rokoch 2014 a 2020

Spoločnosť Nidec Global Appliance, s vyše 15 000 zamestnancami v 9 krajinách ktorej súčasťou je aj Embraco Slovakia, sa zameriava na výrobu a predaj chladiacich riešení Embraco pre škálu chladiacich aplikácií, ako aj na motory, umývačky riadu, práčky a sušičky Jeho snahou je dodávať prehľadné portfólio a tým napĺňať očakávania zákazníka prostredníctvom vysokých štandardov kvality, konkurencieschopnosti a energetickej efektívnosti Viac informácií na www.nidec.com

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves