Pridať inzerát

Operátor výroby - obsluha strojov

Embraco Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 693 - 739 EUR/mesiac• základný plat 693 € / mesiac / brutto • po 3 mesiacoch 739 € / mesiac / brutto + dochádzkový bonus 50 € + variabilná zložka mzdy do 37 € mesačne + ostatné príplatky (príplatok za prácu v hluku / za prácu v noci / za nadčasy) • po odpracovaní 1 roka navýšenie mzdy na 754 € • priemerná hrubá mzda - 910 € / mesiac
  • Termín nástupu: 15.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného operátora na úsek obrobne a lisovne, ktorý bude:

• obsluhovať výrobné stroje
• pracovať podľa pracovného postupu
• manipulovať s hotovými výrobkami
• kontrolovať kvalitu prijímaného materiálu a kvalitu vyrobených dielov a výrobkov
• podľa potreby výroby môže byť operátor preradený aj na iné úseky (montážne linky, lisovňu)
• práca je na hlavný pracovný pomer v 2 - 3-zmennej prevádzke

• bonus za senioritu po odpracovaní min. 5 rokov vo firme
• ročný bonus po odpracovaní 1 roku vo firme - 760 € ročne
• príspevok zamestnanca na stravu 0,54 € (možnosť výberu z 5 jedál)
• príspevok na dopravu 50 % z cien verejnej dopravy
• príspevok na benefity 80 € / ročne
• vianočný balíček pre každého zamestnanca
• mikulášsky balíček pre deti zamestnancov
• bonus za odporúčanie ďalšieho zamestnanca - 100 €
• odmena pri pracovnom a životnom výročí
• bezplatné pracovné odevy a príspevok na pranie
• rekondičné pobyty
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
• schopnosť čítať základné údaje vo výkresovej dokumentácii
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
• ochota pracovať na zmeny (vrátane nočnej zmeny)
• spoľahlivosť , zodpovednosť, chuť pracovať
• skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou

Embraco Slovakia je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Nidec Global Appliance už od roku 2019, kedy sa pripojilo ku svetovej korporácii Nidec, globálnej skupiny pochádzajúcej z Japonska. Embraco Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a v regióne dolného Spiša patrí medzi najväčších zamestnávateľov. Naše výrobky, hermetické kompresory a kondenzačné jednotky, patria medzi svetovú špičku v tomto segmente V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001 v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007 ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000 V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001 2007 V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity Zameranie spoločnosti na inovácie potvrdzuje ocenenie Inovatívny čin roka ktoré jej bolo udelené v rokoch 2014 a 2020

Spoločnosť Nidec Global Appliance, s vyše 15 000 zamestnancami v 9 krajinách ktorej súčasťou je aj Embraco Slovakia, sa zameriava na výrobu a predaj chladiacich riešení Embraco pre škálu chladiacich aplikácií, ako aj na motory, umývačky riadu, práčky a sušičky Jeho snahou je dodávať prehľadné portfólio a tým napĺňať očakávania zákazníka prostredníctvom vysokých štandardov kvality, konkurencieschopnosti a energetickej efektívnosti Viac informácií na www.nidec.com

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves