Pridať inzerát

Elektroúdržbár

Embraco Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 781 - 833 EUR/mesiacNástupná mzda: 781€ brutto / mesiac; po 3 mesiacoch 833€ + dochádzkový bonus 50€ + variabilná zložka mzdy do 52€ mesačne + príplatky.
  • Termín nástupu: 15.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vo výrobnej údržbe hľadáme elektroúdržbára, ktorý bude:

• odstraňovať vzniknuté poruchy na silových a ovládacích obvodoch elektrických zariadení technologických liniek a strojov
• samostatne určovať vhodné typy náhradných dielov z katalógov ND potrebných k oprave zariadenia a vykonávať záznamy o uskutočnenej práci v SAP
• spolupracovať s mechanikom údržby pri jednoduchých opravách / výmenách mechanických častí strojov na linkách (výmena prevodoviek, čerpadiel,...)
• vykonávať preventívnu údržbu výrobných strojov a zariadení
preverovať stav technickej dokumentácie výrobných strojov a zariadení
• navrhovať a realizovať zlepšenia na zvýšenie spoľahlivosti výrobných strojov a zariadení a navrhnuté zmeny zaznamenávať v technickej dokumentácii
• spolupracovať pri analýzach anomálnych stavov s plánovačom údržby
• poskytovať technickú podporu dodávateľským firmám
• vykonávať opravy a údržbu na elektrických častiach na pridelených prevádzkach výroby s cieľom zabezpečiť prevádzkyschopnosť strojov a zariadení

• bonus za senioritu po odpracovani min. 5 rokov vo firme
• ročný bonus po odpracovaní 1 roku vo firme - 760€ ročne
• príspevok zamestnanca na stravu 0,54€ (možnosť výberu z 5 jedál)
• príspevok na dopravu 50% z cien verejnej dopravy
• príspevok na benefity 80€ / ročne
• vianočný balíček pre každého zamestnanca
• Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov
• bonus za odporucanie dalsieho zamestnanca - 100€
• odmena pri pracovnom a životnom výročí
• bezplatné pracovné odevy a príspevok na pranie
• rekondičné pobyty
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské vzdelanie – elektrotechnický smer

Počet rokov praxe

2

Požadjeme:
• stredoškolské vzdelanie - elektrotechnické
• znalosť čítania elektrických schém
• § 22 - elektrotechnik - podmienkou
• znalosť práce s PC

Výhodou:
• vedomosti z oblasti pneumatiky a hydrauliky
• praktické zručnosti z oblasti elektrotechniky
• práca s programom SAP
• VTZ, zvárací preukaz, práca vo výškach
• osvedčenia na plynové, tlakové a zdvíhacie zariadenia
• preukaz motorových vozíkov

Hľadáme samostatného a iniciatívneho kolegu so zodpovedným prístupom k práci a ochotou pracovať v tíme. Nový kolega by mal byť schopný riešiť nebezpečné situácie a pracovať v časovej tiesni.

Embraco Slovakia je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Nidec Global Appliance už od roku 2019, kedy sa pripojilo ku svetovej korporácii Nidec, globálnej skupiny pochádzajúcej z Japonska. Embraco Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a v regióne dolného Spiša patrí medzi najväčších zamestnávateľov. Naše výrobky, hermetické kompresory a kondenzačné jednotky, patria medzi svetovú špičku v tomto segmente V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001 v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007 ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000 V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001 2007 V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity Zameranie spoločnosti na inovácie potvrdzuje ocenenie Inovatívny čin roka ktoré jej bolo udelené v rokoch 2014 a 2020

Spoločnosť Nidec Global Appliance, s vyše 15 000 zamestnancami v 9 krajinách ktorej súčasťou je aj Embraco Slovakia, sa zameriava na výrobu a predaj chladiacich riešení Embraco pre škálu chladiacich aplikácií, ako aj na motory, umývačky riadu, práčky a sušičky Jeho snahou je dodávať prehľadné portfólio a tým napĺňať očakávania zákazníka prostredníctvom vysokých štandardov kvality, konkurencieschopnosti a energetickej efektívnosti Viac informácií na www.nidec.com

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves