Pridať inzerát

Nákup - komerčný špecialista

Embraco Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 377 - 1 700 EUR/mesiacNástupná mzda: 1 377€ /mesiac a viac v závislosti od skúseností kandidáta • po skúšobnej dobe sa mzda navýši na 1469€ /mesiac brutto + variabilná zložka mzdy (odmeny za výkon, odmeny za výsledky spoločnosti)
  • Termín nástupu: 15.05.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na nákupe hľadáme komerčného špecialistu, ktorý bude:

• viesť obchodné vyjednávania s globálnymi aj lokálnymi dodávateľmi metalických kategórií (lisovanie, konektory, spojovacie materiály, ventily) a komoditných kategórií (hliníkové drôty, oceľ, meď)
• podieľať sa na určovaní strednodobej a dlhodobej nákupnej stratégii (cieľovej dodávateľskej základne, cieľových nákladov, kľúčových priorít a iniciatív)
• optimalizovať vývoj materiálových nákladov a ďalších kľúčových ukazovateľov obchodnej spolupráce s dodávateľmi s cieľom minimalizácie obstarávacích nákladov
• zodpovedať za riadenie dodávateľov a materiálov v oblasti nákupu s cieľom zabezpečiť optimálnu štruktúru dodávateľskej základne z hľadiska ceny, dodávky, kvality a predajného servisu
• podporovať rozvoj ľudí pracujúcich na nákupe v oblasti kovov a komoditných buniek v každom zo závodov, najmä prostredníctvom vzdelávania na pracovisku a globálnej integrácie týchto tímov
• vyhľadávať nových dodávateľov v metalických a komoditných kategóriách v EU regióne, pomáhať udržiavať pozitívny vzťah s každým dodávateľom, čo vedie ku globálne konkurenčným nákladom, bezchybnej úrovni služieb a zásob
• spolupracovať s oddelením R&D pri “make or buy” analýzach a analyzovať dáta o materiáloch, dodávateľoch a ekonomickom prostredí
• spolupracovať s ostatnými oddeleniami pri riešení kvalitatívnych problémov s dodávateľmi

• flexibilný pracovný čas
• ročný bonus po odpracovaní 1 roku vo firme - 760€ ročne
• príspevok zamestnanca na stravu 0,54€ (možnosť výberu z 5 jedál)
• príspevok na dopravu 50% z cien verejnej dopravy
• príspevok na benefity 80€ / ročne
• bonus za odporučenie ďalsieho zamestnanca - 100€
• odmena pri pracovnom a životnom výročí
• bonus za senioritu po odpracovaní min. 5 rokov vo firme
• zľavy na nákup produktov spoločnosti Whirlpool a u ďalších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• anglický jazyk - plynule - podmienkou
• výborné vyjednávacie zručnosti
• schopnosť pracovať pod stresom
• analytické myslenie
• skúsenosti s nákupom, vyjednávaním, logistikou, zásobovacím reťazcom a poradenstvom v oblasti nákupu
• komunikačné zručnosti a časový manažment
• technické vedomosti o materiáloch v kovových kategóriách, komoditných kategóriách a kompresoroch - výhodou

Hľadáme zodpovedného, strategicky orientovaného kolegu s výbornými vyjednávacími zručnosťami, projektovým riadením, zameraného na dosahovanie stanovených výsledkov.

Embraco Slovakia je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Nidec Global Appliance už od roku 2019, kedy sa pripojilo ku svetovej korporácii Nidec, globálnej skupiny pochádzajúcej z Japonska. Embraco Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a v regióne dolného Spiša patrí medzi najväčších zamestnávateľov. Naše výrobky, hermetické kompresory a kondenzačné jednotky, patria medzi svetovú špičku v tomto segmente V slovenskom závode pracuje vyše 2 200 zamestnancov V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001 v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007 ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000 V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001 2007 V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity Zameranie spoločnosti na inovácie potvrdzuje ocenenie Inovatívny čin roka ktoré jej bolo udelené v rokoch 2014 a 2020

Spoločnosť Nidec Global Appliance, s vyše 15 000 zamestnancami v 9 krajinách ktorej súčasťou je aj Embraco Slovakia, sa zameriava na výrobu a predaj chladiacich riešení Embraco pre škálu chladiacich aplikácií, ako aj na motory, umývačky riadu, práčky a sušičky Jeho snahou je dodávať prehľadné portfólio a tým napĺňať očakávania zákazníka prostredníctvom vysokých štandardov kvality, konkurencieschopnosti a energetickej efektívnosti Viac informácií na www.nidec.com

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spišská Nová Ves