Pridať inzerát

Marketing Manager pre Českú republiku

EMARK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiacod 2 400 EUR + roční odměny na základe dosažených cílů.
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme tým technologických nadšenců, kteří společně pomáhají klientům najít hodnotu v jejich datech pomocí datových analýz a digitální transformace. V České republice nejsme nováčkem, no potřebujeme posílit viditelnost naší značky. A k tomu potřebujeme zkušeného marketéra, který nám s tím pomůže! Základní vizi máme a hledáme někoho, kdo nám jí pomůže zmotnit pomocí úderné a kreativní komunikace napříč online prostorem na pozici Marketing Manager pre Českú republiku.

Popis pracovnej pozície:
• Hledáme především kreativce a milovníka psaní, který dokáže vymyslet poutavý text k různým příspěvkům na sociálních sítích a na web
• Budete spravovat obsah na webu a sociálních sítích, spolupracovat s externím grafikem a programátorem
• Budete koordinovat a vyhodnocovat veškeré marketingové aktivity, ostatně, co by to bylo za firmu zaměřenou na datové analýzy, bez relevantních marketingových dat?
• V neposlední řadě, marketing a obchod jdou ruku v ruce, proto je velikou součástí vaší role spolupráce s obchodním týmem, aby jste společně podpořili zájem u potenciální klientely

Nabízíme:
• Možnost působení na zahraničních trzích
• Inovativní podněcující prostředí
• Top světové technologie, (Qlik Sense, Inphinity, Snowflake, Jedox, Vertica)

Zamestnanecké výhody, benefity

• Smlouva na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené bez ohledu na věk po prvním odpracovaném roce
• Prostor pro osobní a profesní rozvoj
• Přístup orientovaný na dlouhodobou spolupráci
• Firemní fond pro relaxační, sportovní, odpočinkové nebo medicínské aktivity – Multisport
• Home-office s minimálním dojížděním do office
• Kanceláře v Bratislavě, Praze a Pardubicích dostupné neomezeně

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Potřebujeme „doer-a“ – někoho houževnatého, samostatného, kdo se neustále vzdělává v marketingových trendech, umí se chopit příležitosti
• Měli by jste mít zkušenost s psaním, blogováním, copywritingem, přorodzene tedy výbornou znalost českého jazyka
• Výborná znalost angličtiny kvůli komunikaci s partnery a kolegy (ústně, písemně)
• Taky by jste měli mít zkušenost a zálibu ve správě sociálních sítí
• Výhodou je vytváření a vyhodnocování PPCček, Google Analytics, generování leadů, příprava a realizace webinářů/eventů, zkušenosť s nějakým open source softwarem (např. WordPress), SEO.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

EMARK je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Sústreďujeme sa na preverené technológie - Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy. Sme tu už 22 rokov a radi ta uvítame v našom tíme:)

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov