Pridať inzerát

Junior BI Specialist

EMARK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1 600 EUR + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši BI špecialisti pracujú v inšpiratívnom prostredí, ktoré prepája biznis a technológie. Ponúkame prostredie inovatívnej technologickej firmy, kde sa budete môcť rozvíjať v oblastiach, ktoré sú kľúčové pre riadenie akéhokoľvek biznisu – dátová analytika a business intelligence (BI). U nás stretnete expertov nielen na BI technológie, ale aj na špecifické prostredie konkrétnych odvetví – máme vyše 200 klientov, ktorí pôsobia naprieč rôznymi oblasťami. Budete sa môcť učiť na pozícii Junior BI Specialist od najlepších v brandži a radi podporíme vaše inovatívne nápady.

Popis pracovnej pozície:
• Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
• Spolupodieľanie sa na analýze požiadaviek klienta a tvorba riešenia – v spolupráci so seniorom
• Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mashupov
• Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientom
• Možnosť školiť užívateľov pre prácu s Qlik s vytvorenými modelmi, reportami

• Zaujímavé projekty a kvalitný nástroj. BI technológie Qlik patria už dlhé roky do absolútnej svetovej špičky
• Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery a iné
• Atraktívny kvartálny a ročný bonus
• Zmluva na dobu neurčitú
• 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek po prvom odpracovanom roku
• Priestor pre osobný a profesijný rozvoj
• Perspektíva dlhodobej spolupráce
• Firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity – Multisport
• Home-office s minimálnym dochádzaním do office,
• Office v Bratislave, Prahe a Pardubiciach dostupný neobmedzene
• Príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
• Zvládnutie MS Office nástrojov
• Skúsenosti s VB sú výhodou
• Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
• Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou
• Anglický jazyk – pokročilý (slovom aj písmom)
• Vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

EMARK je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Sústreďujeme sa na preverené technológie - Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy. Sme tu už 22 rokov a radi ta uvítame v našom tíme:)

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov