Pridať inzerát

Talent Acquisition Specialist

EMARK s.r.o.

  • Miesto práce: Dúbravská cesta 14, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacodmeny za mimoriadne výsledky
  • Termín nástupu: Marec

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť implementujúca BI platformu Qlik so silným zameraním na consulting a potreby klientov. V najbližšom období plánujeme výrazne rásť a z tohto dôvodu vzniká potreba pomôcť s obsadzovaním nie len, no najmä technických pozícií. S kolegyňou Miškou budeš robiť všetko preto, aby sa k nám dostali čo najzaujímavejší a odborne vhodní kandidáti. Začneš najmä s prípravou postov a získavaním reakcií, no postupne budeme smerovať k prebratiu celého hiring procesu. Ako „owner” oblasti sa budeš môcť plne realizovať. Môžeš využiť doterajšie skúsenosti a vítané je aj kreatívne myslenie. Keďže pôsobíme v oblasti IT, je potrebné, aby si tejto oblasti rozumel/rozumela aspoň na základnej úrovni, najmä však oblasti dátovej analytiky (databázy, reporty a pod….)

Čo konkrétne budeš u nás robiť?

 Implementácia náborovej stratégie prostredníctvom vhodných recruiting kanálov a nástrojov, zastrešenie počiatočných fáz výberového procesu, spolupodieľanie sa na celom výberovom procese až po onboarding a to konkrétne:

• spolu zadefinovanie pozícii
• vytváranie postov a recruitingových kampaní v spolupráci s marketingovým oddelením
• skríning a užší výber uchádzačov, komunikácia s uchádzačmi
• aktívne vyhľadávanie kandidátov  na slovenskom a zahraničnom trhu
• organizovanie a neskôr vedenie pohovorov v slovenskom /anglickom jazyku
• organizácia PR akciách pre študentov so zameraním na technológie
• úzka spolupráca s HR manažérom
• spolupodieľanie sa na implementácii nástroja TalentLMS

   Odborné požiadavky

- Predchádzajúce skúsenosti z oblasti recruitmentu alebo HR – minimálne rok
- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou - úroveň B2 - plynulá komunikácia
- Prehľad z oblasti IT / aktívny záujem o IT technológie
- Výborné komunikačne schopnosti
- Flexibilita a pracovné nasadenie

V rámci nábehu (skúšobná doba) požadujeme 2-3 krát do týždňa prácu z officu - Westend Gate Dúbravská cesta 14, následne 1-2 krát do týždňa práca z officu

Čo ponúkame:
• prácu, v ktorej môžeš realizovať široké spektrum svojich schopností a odborných poznatkov, a v ktorej nájdeš to, čo ťa baví
• prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti spracovania dát business intelligence, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov.
• 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek po prvom odpracovanom roku
• home-office podľa potreby (aspoň raz za čas ale treba prísť do office-u )
• možnosť využitia firemného telefónu na osobné účely
• priestor pre osobný rozvoj, partnerský prístup orientovaný na dlhodobú spoluprácu
• firemný fond na relaxačné, športové, oddychové alebo medicínske aktivity, Multisport kartu
• zmluvu na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

EMARK je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Sústreďujeme sa na preverené technológie - Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.
Sme tu už 20 rokov a radi ta uvítame v našom tíme:)

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MICHAELA LACKO-VRABCOVÁ
Tel.: +421948949636
E-mail: poslať životopis