Pridať inzerát

Fakturant / Fakturantka

EMARK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacv závislosti od seniority a skúseností
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, samostatného a zodpovedného kolegu / kolegyňu, ktorého náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za celý proces fakturácie (získanie a evidencia vstupných informácií, kontrola úplnosti a správnosti podkladov, vystavenie, zaslanie faktúr)
- Aktívna interná komunikácia s ostatnými členmi spoločnosti (obchodníci, zamestnanci vykazujúci prácu ako podklad k fakturácii), ako aj komunikácia so zákazníkmi a našimi pobočkami predovšetkým v SR, ČR, UK a príležitostne v Austrálii.
- Spolupráca s obchodným teamom, kontrola a evidencia objednávok a zmlúv.
- Komunikácia s externými účtovníkom a daňovým poradcom.
- Aktívne ovládanie aktuálnych zákonov a praktických skúseností riešenia rôznych pracovných zadaní v praxi (najmä problematiku DPH).
- Administratívne práce súvisiace s chodom pobočiek v UK a Austrálii.
- Participácia na interných kontrolách a inventarizácii.
- Komunikácia v angličtine s tímovými kolegami v UK a Austrálii a s úradmi v UK a Austrálii.
- Kontrola dodávateľských faktúr.
- Príprava dávky platieb v business bankingu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
• Skúsenosti s vystavovaním faktúr.
• Presnosť a zmysel pre detail.
• Štruktúrovanosť a logicko-analytické myslenie.
• Tímová práca.
• Otvorenosť voči zmenám a flexibilita
• Proaktívnosť.
• Komunikatívnosť.
• Znalosť legislatívy súvisiacou s vedením podvojného účtovníctva prípadne IFRS a daňových zákonov.
• Skúsenosti s IT firmy či startupu sú vítané.
• Orientácia v podnikových informačných systémoch je vítaná.

Technické zručnosti:
- Angličtina - Slovom aj písmom, schopnosť zvládnuť telefonický rozhovor s native speakrom.
- Pokročilá znalosť práce v MS Office.
- Podvojné účtovníctvo – Pohoda, Profit365.
- Základy mzdového účtovníctva.
- Znalosť princípov konsolidácie účtovnej závierky.
- Skúsenosti s business inteligencie sú vítané.
- Skúsenosti s business banking sú vítané.

- Možnosť odborného rastu.
- Získanie unikátnych skúseností pri zavádzaní digitálnej transformácie interných procesov v spoločnosti.
- Priestor na sebarealizáciu v silne rastúcej skupine.
- Tréning v oblasti najmodernejších IT riešení pre podnikovú sféru, business inteligencie Qlik.
- Práca v súdržnom a priateľskom kolektíve, menej štruktúrovaná priateľská firemná kultúra.
- Časová flexibilita.
- Možnosť pracovať na čiastočný alebo plný home-office ale nie mimo dosahu Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podniková ekonómia, účtovníctvo-audítorstvo, hospodárka informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

EMARK je poradenská spoločnosť v oblasti dátových analýz a digitálnej transformácie. Pomáhame ľuďom získať čo najväčšiu hodnotu z ich biznisových dát. Sústreďujeme sa na preverené technológie - Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie. Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.
Sme tu už 20 rokov a radi ta uvítame v našom tíme:)

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratsilava