Pridať inzerát

Asistenka predaja - predajňa Gallery Mlyny Nitra

ELSE PLUS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: OC Mlyny Nitra, Štefánikova trieda, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítavjú príplatky za víkendy + výkonnostné prémie
  • Termín nástupu: Máj 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GALLERY je multibrandová predajňa s prémiovými značkami, ktorá sa špecializuje na dámsku konfekciu. Náplňou práce asistenta predaja je obsluha a predaj zákazníkovi. Poskytuje mu profesionálny zákaznícky servis, odbornú znalosť produktu a outfitové kombinácie. Vašou prácou bude starostlivosť o zákazníka a predajňu.

- zamestnanecké zľavy
- zamestnanecké oblečenie
- príspevok na stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti ELSE PLUS s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchod

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť pôsobí ponúka služby v oblasti stavebníctva a maloobchodu. V rámci stavebnej činnsoti realizuje stavby na kľúč. V oblasti maloobchodu prevádzkuje predajne so značkovou konfekciou.