Pridať inzerát

Asistentka s nemeckým jazykom / Plat 1200 €

ELPRAM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa 23a, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma ELPRAM zo Žiliny a hľadáme novú členku nášho teamu, ktorá ovláda nemecký jazyk a jej náplňou práce bude:

* organizovanie administratívnej agendy
* starostlivosť o nové a existujúce projekty
* hľadanie ubytovania pre zamestnancov
* vedenie pohovorov s uchádzačmi v nemeckom jazyku
- Súčasťou sú príležitostné pracovné cesty do Nemecka.

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

V prípade akýchkoľvek dodatočných otázok k pracovnej pozícii sme Vám k dispozícii na t. č.: 0910 165 235 od 8.30 do 15.00 hod.

stabilná práca v malom kolektíve
zamestnanecké odmeny
firemný telefón - IPhone
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, spoločenské vystupovanie, schopnosť komunikácie v nemeckom jazyku podmienkou

Sme spoločnosť zo Žiliny, založená v roku 2003 a našou hlavnou náplňou sú dodávky kompletných elektroinštalačných prác, optických rozvodov, kamerových rozvodov, rozvodov EPS, EZS a transformátorových staníc pre organizácie aj súkromné osoby.
Zaoberáme sa projektovaním, vypracovaním protokolov o určení prostredia, odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických (revízií) zariadení vrátane bleskozvodov na objektoch bez nebezpečenstva i s nebezpečenstvom výbuchu v rozsahu E 1.0 (bez obmedzenia napätia).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov