Pridať inzerát

Referent/nákupca na oddelení nákupu

ELMAX ŽILINA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 85, 010 09 Žilina-Bytčica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacNástupný plat od 900,- € brutto (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta).
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie požadovaného elektro a kovo materiálu v rámci určených výrobných zákaziek v požadovanom množstve, kvalite a termíne
- vyžiadanie cenových ponúk, ich vyhodnotenie a výber optimálnych dodávateľov
- komunikácia s dodávateľmi
- vystavovanie, spracovanie a kontrola objednávok v informačnom systéme
- výdaj materiálu z informačného systému
- kontrola a nastavovanie minimálnych a optimálnych množstiev skladových položiek
- vybavovanie reklamácií
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- spolupráca na vykonávaných inventúrach podľa potrieb oddelenia a spoločnosti

- práca v jednozmennej prevádzke
- práca v poprednej a uznávanej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možný kariérny rast

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov na emailovú adresu jana_stanikova@elmaxzilina.sk. Uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám danej pracovnej pozície, budeme kontaktovať a dohodneme si s nimi termín osobného pohovoru. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie výhodou, nie podmienkou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť
- flexibilita
- schopnosť vyjednávať
- presvedčivosť
- cieľavedomosť
- výhodou je znalosť anglického jazyka a prax v oblasti nákupu, komunikácie s klientmi alebo skladového hospodárstva

Uchádzač o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu má možnosť pracovať v spoločnosti, ktorá je vďaka svojim skúsenostiam, produktom a neustálemu rastu uznávaná vo svojom obore nie len na slovenskom trhu ale aj v zahraničí. ELMAX ŽILINA, a.s. patrí medzi popredných slovenských výrobcov v nasledovných oblastiach:
Elektrovýroba – výroba rozvádzačov nízkeho napätia pre najširší rozsah použitia,
Kovovýroba – výroba typizovaných aj atypických kovových produktov rôzneho zamerania,
Automatizácia v priemysle - návrh a kompletná realizácia technologických zariadení a manipulačnej techniky s použitím riadiacich systémov.
Až 85 % produkcie spoločnosti smeruje na zahraničné trhy. Od roku 2015 spoločnosť rozšírila svoj výrobný program o výrobu filtračných a odsávacích zariadení pre priemysel a zdravotníctvo. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993.

Viac o spoločnosti nájdete na www.elmaxzilina.sk / www.ekokrok.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhá 85
010 09 Žilina-Bytčica