Operátor CNC obrábacieho stroja - rozširujeme výrobné kapacity

ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Petrovianska, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac/ výška platu závisí od skúsenosti (praxe) + pravidelné prehodnocovanie mzdy + BONUSY
  • Termín nástupu: 03.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude zodpovedný za:
- kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja - fréza/sústruh
- realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
- výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie
- za dennú evidenciu a kontrolu stavu stroja a iné

- Perspektívna dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné prehodnocovanie platu s
možnosťou postupu
- Bonusové odmeňovanie
- Príplatky
- Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti

Uchádzač bez skúseností bude zaučený v plnom rozsahu k obsluhe stroja. V prípade záujmu, možnosť zaúčania aj do programovania strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná obsluha CNC frézy (Fanuc výhodou)
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- práca s meradlami
- zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť

e-l-m Kragelund A/S is a strong European supplier of attachments for forklift trucks. e-l-m develops and sells attachments that contribute to effective internal transport solutions and handlings solutions. More at www.e-l-m.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov