Pridať inzerát

Barman výčapník/čka v pohostinstve

ELLI s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520,00
  • Termín nástupu: 01.05.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pohostinstva v Šuranoch hľadáme barmana/výčapníka, obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladňou, udržiavanie čistoty prevádzky . Pracuje sa na dlhý/krátky týždeň.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520,00

po skúšobnej dobe- prehodnotenie platu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELLI s.r.o. je na trhu od roku 2012. Svoju činnosť rozšírila minulý rok o prevádzku pohostinstva pod názvom Tatran v Šuranoch pod vedením skúseného a profesionálneho prevádzkara . Svojim zákazníkom ponúkame kvalitný sortiment nápojov s kvalitnou obsluhou a prevádzku rozširujeme aj o reštauráciu. Cez víkendy sa v prevádzke konajú eventy a oslavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELLI s.r.o.
Krajná 1736/7
940 02 Nové Zámky