Pridať inzerát

Barman/ka , Čašníčka

ELLA INDUSTRIES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žriedlová, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za barom , príprava káv a rôznych miešaných alko aj nealko nápojov.Práca na rajóne,prijímanie a vynášanie objednávok.
Radi vám poskytneme aj priestor na realizáciu vašich nápadov a vylepšení.

4eur/hodina netto ,bonusy za tržby vyplácané ihneď , 8h smeny , strava/pitie priamo u nás vo zvýhodnenej cene pre zamestnancov

Životopisy posielajte na uvedený e-mail a my budeme vhodných kandidátov kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Barman/Barista

Dostatočné skúsenosti v gastronómii, zručnosť za barom aj pri plnej prevádzke, príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi .

Sme rodinne založené a na trhu známe a zabehnuté Bistro - NAŠE BISTRO - raňajkáreň, kaviareň a detský svet. Požadujeme a ponúkame príjemné prostredie, priateľský a veselý kolektív, kvalitné služby a osobný prístup pre každého v našom kolektíve, ktorý je ako rodina.

Adresa spoločnosti

Žriedlova 8
040 01 Košice