Operátor – Trstená, priemerná mzda 1 170 – 1 400 €, ELKOND HHK, a.s. Trstená

ELKOND HHK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravická 1874, 028 01 Trstená
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 870 EUR/mesiacPriemerná mzda na pozícii: 1 170 – 1 400 € (závisí od dosiahnutých znalostí a výkonnosti) Nástupná mzda: minimálne 870 €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa venuje operátor výroby ?
• samostatnej práci na rôznych linkách vyrábajúcich káble a vodiče
• kontrole chodu liniek a vyrobených medziproduktov
• rôznym pomocným činnostiam
• návrhom na zlepšenia a spolupráci pri ich realizácii

Čo od Vás očakávame ?
• odborné technické alebo stredoškolské vzdelanie
• technickú a manuálnu zručnosť
• spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť
Prax nie je potrebná, radi vás zaškolíme

Po zaškolení:
• Garantované zvyšovanie mzdy – osobný plán rastu
• Pravidelné mesačné prémie medzi 10 -20 %
• Polročné a ročné odmeny
• Mimoriadne odmeny
• Príplatky za prácu nadčas, víkendy
• Príspevok na stravu vo výške 5,55 €/pracovná zmena
• Osobné bonusy podľa presne stanovených podmienok

Miesto práce : Trstená
Termín nástupu : ihneď
Pracovný pomer : plný pracovný úväzok
Pracovná doba: 12 hodinové pracovné zmeny - trojzmenná prevádzka

Čo Vám okrem toho ponúkame ?
• perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou, s profesionálnym strojovým vybavením a v príjemnom pracovnom prostredí
• mzdu vyplácanú vždy načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok
• 5 týždňovú dovolenku pre všetkých
• pomoc a podporu od skúsených kolegov
• účasť na športových a kultúrnych podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELKOND HHK a.s. je dynamicky rozvíjajúca sa firma so zameraním na výrobu káblov. Naše produkty sa aktívne umiestňujeme na 10 trhoch v rámci Európy a radíme sa k najväčším výrobcom káblov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt