Pridať inzerát

Operátor výrobných liniek

ELKOND HHK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravická 1874, 028 01 Trstená
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My, ľudia z dynamicky sa rozvíjajúcej výrobnej firmy ELKOND, hľadáme do nášho tímu v Trstenej nových kolegov, ktorí sú manuálne zruční, radi sa učia nové veci a nebaví ich rutinná práca.
Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

Čomu sa venuje operátor na linke?

• samostatnej práci na rôznych linkách vyrábajúcich káble a vodiče
• kontrole chodu liniek a vyrobených medziproduktov
• rôznym pomocným činnostiam
• návrhom na zlepšenia a spolupráci pri ich realizácii
• pracuje v 12 hodinových zmenách

(rozvrh zmien) d-denná zmena, n-nočná zmena, v - voľno
_________PO - UT - ST - ŠT - PI - SO - NE
1. týždeň -12d -12n -v -12d -12n -v -v
2. týždeň -12n -v -12d -12n -v -v -v
3. týždeň -v -12d -12n -v -12d -v -v

Čo Vám ponúkame ?
• perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou, s profesionálnym strojovým vybavením
v príjemnom pracovnom prostredí
• mzdu vyplácanú vždy načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok
• plat vo výške od 800,- € mesačne pri odpracovaní priemerného mesačného fondu pracovného času
• profesionálny rast a tým spojené zvyšovanie mzdy už od prvého mesiaca po nástupe
• odmeny a rôzne ďalšie benefity
• pomoc a podporu od skúsených kolegov
• 5 týždňovú dovolenku
• účasť na športových a kultúrnych podujatiach

a ešte viac sa dozviete na pohovore s nami ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELKOND fabrika káblov (© 1992) - slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.elkond.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov