Pridať inzerát

Skladový manipulant

ELKOND HHK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hronsek
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: možný ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa venuje skladový manipulant ?
• príprave káblov na expedíciu
• evidencii a príprave podkladov v počítači
• nakládke a vykládke tovarov na vysokozdvižnom vozíku
• premotávaniu a deleniu káblov na linkách
• pomocným prácam
• pracuje v jednozmennej prevádzke

Kontakt: +421 918 704 811 , +421 43 3812814

Čo Vám ponúkame ?
• perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou, s profesionálnym
strojovým vybavením a v príjemnom pracovnom prostredí
• mzdu vyplácanú vždy načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok
• plat vo výške od 750,- € mesačne pri odpracovaní priemerného mesačného
fondu pracovného času (174 hodín)
• profesionálny rast a tým spojené zvyšovanie mzdy už od prvého mesiaca po
nástupe
• odmeny a rôzne ďalšie benefity
• pomoc a podporu od skúsených kolegov
• 5 týždňovú dovolenku
• účasť na športových a kultúrnych podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

ELKOND fabrika káblov (© 1992) - slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.elkond.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov