Pridať inzerát

Hľadáme fotovoltaikov - zahraničie

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 22 EUR/hod.Sadzba závisí od skúseností a úrovne NJ.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a skúsených fotovoltaikov na stavby na rôznych miestach v Rakúsku a Nemecku. V prípade zlých poveternostných podmienok je zabezpečená náhradná práca v interiéri - bytové elektroinštalácie. Z tohto dôvodu uprednostňujeme montérov, ktorí majú vyhlášku alebo majú skúsenosti ako pomocní elektrikári.

Ubytovanie zabezpečené a plne preplatené.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

fotovoltaika

Počet rokov praxe

1

- znalosť nemeckého jazyka aspoň u jedného člena z partie
- prax minimálne 1 rok s fotovoltaikou
- skúsenosti ako pomocní elektrikári / elektrikári s vyhláškou sú výhodou
- živnosť, auto
- bezpečnostné prvky na kotvenie na streche - opasok, remeň, krimpovacie kliešte
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt