Pridať inzerát

Recruiter/ka - Koordinátor/ka Martin

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe navýšenie na 1000 € brutto/mesačne + kvartálne neobmedzené odmeny v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s ľuďmi, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať špecifickú oblasť personalistiky, vrámci náboru a koordinovania živnostníkov ( niesme personálna agentúra) , možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

- inzerovanie voľných pracovných pozícii na portáloch práce, soc. sieťach, v lokálnych médiách,
- realizácia náborových kampaní
- pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov,
- tvorba, vedenie a pravidelná aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie,
- vedenie vstupných telefonických pohovorov za účelom výberu vhodných uchádzačov pre danú pozíciu,
- pozývanie vyhovujúcich uchádzačov na online/osobný pohovor,
- vedenie vstupných pracovných pohovorov s uchádzačmi v rámci celého Slovenska,
- testovanie jazykových znalostí, schopností a zručností uchádzačov prostredníctvom simulovaných rozhovorov, testov a pod.,
- tvorba, spracovanie a evidovanie záznamov o uchádzačoch o prácu,
- elektronická archivácia dokumentov (skenovanie dokumentov),
- vybavenie telefonátov,
- administratívna podpora nadriadeného pracovníka,
- asistentské práce,
- celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených kandidátov
- aktívne riešenie vzniknutých situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí,
- zabezpečovanie, sledovanie priebehu realizovaných zákaziek a evidencia v informačnom systéme,
- zabezpečovanie chodu pobočky spoločnosti,
- pravidelná komunikácia s oddeleniami spoločnosti
- vybavenie požiadaviek kandidátov
- zadávanie a administrácia údajov o kandidátoch do interného informačného systému, práca s Recru systémom
- účasť na pravidelných pracovných poradách

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 900 € brutto/mesačne ( po skúšobnej dobe navýšenie na 1000 € brutto/mesačne )
+ kvartálne neobmedzené odmeny v závislosti od výkonu

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- pracovná doba Pond. až Pia. od 08.30 hod do 17.00 hod
- stravné lístky za každý odpracovaný deň vo forme stravovacej karty
- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- možnosť kariérneho rastu zamestnanca
- práca v stabilnej spoločnosti
- dôkladné zaučenie a maximálnu podporu tímu.
- príležitosť rozvíjať cenné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov.
- príspevky na šport, príspevky na jazykové vzdelávanie.
- Iné benefity spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- príjemné profesionálne vystupovanie
- orientácia na dosahované výsledky
- výborné prezentačné, komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať komunikáciu s kandidátmi
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov