Pridať inzerát

Senior Účtovník/čka Žilina

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s číslami, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať špecifickú oblasť účtovníctva spoločnosti, možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Evidencia , účtovanie došlých a vystavených faktúr, fakturácia
- Evidencia a účtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov, interných
dokladov
- Komunikáciami s klientami a inštitúciami
- Aktívna komunikacia medzi oddeleniami spoločnosti
- Spolupráca vrámci účtovného oddelenia
- Pomocné práce pri vedení podvojného účtovníctva
- Príprava podkladov pre účtovníkov – seniorov
- Príprava podkladov pre príslušný reporting
- Administratívna podpora, pomocné kalkulácie
- Vedenie príslušnej dokumentácie
- Aktívne využívanie interného informačné systému
- DPH
- kontroluje formálnu stránku došlých faktúr a zabezpečuje ich zúčtovanie
- zabezpečuje evidenciu došlých faktúr
- zabezpečuje evidenciu a zúčtovanie majetku spoločnosti - hmotný a nehmotný
- spracováva odpisy investičného majetku spoločnosti
- vykonáva účtovanie v oblasti finančných vzťahov
- zabezpečuje evidenciu pohľadávok a záväzkov spoločnosti v členení podľa lehoty
- splatnosti
- pripravuje návrhy na vzájomné započítanie pohľadávok a záväzkov
- spracováva platobný kalendár spoločnosti
- vyhodnocuje nákladovosť prevádzkovania vybraných motorových vozidiel

Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 1200-1400 € brutto/mesačne ( výška finálnej mzdy v závislosti od skúsetností kandidáta )

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- pracovná doba Pon. až Pia.
- stravné lístky za každý odpracovaný deň vo forme stravovacej karty
- služobný mobilný telefón
- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- významné možnosti osobnostného a kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- dôkladné zaučenie a maximálna podpora tímu.
- príležitosť rozvíjať cenné skúsenosti z oblasti účtovníctva
- príspevky na šport, príspevky na jazykové vzdelávanie.
- Iné benefity spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
RECRU - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Intranet - Mierne pokročilý
Microsoft OneDrive - Základy
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať komunikáciu s klientami
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov