Pridať inzerát

Ponuka pre Elektrikára do Nemecka/Blankenfelde-Mahlow

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Blankenfelde-Mahlow, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 - 20 EUR/hod.+ zabezpečené a preplatené ubytovanie
  • Termín nástupu: 01.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre Elektrikára na bytové elektroinštalácie.
doplnenie ku partii

Kompletná bytová elektroinštalácia, robia sa byty.
- vedieť čítať plány, ťahanie káblov, drážkovanie a ostatné práce

Pracuje sa od pondelka do soboty po 10 hodín.

Fakturácia: 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax s bytovými elektroinštaláciami aspoň 1 rok
- živnosť, auto
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 a vyššie
- základné elektrikárske náradie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov