Pridať inzerát

Top ponuka pre elektrikárov SZČO do Nemecka - automatizácia

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štuttgart, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 23 EUR/hod.+ zabezpečené a preplatené ubytovanie
  • Termín nástupu: 21.02.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre 6 elektrikárov SZČO do Nemcka. Pracuje sa v okolí Stuttgartu.
Práca je na živnosť, robí sa 50 hodín týždenne. Pracuje sa na turnusy 3+1 alebo 4+1 (záleží od dohody).

Elektroinštalácia obrábacích strojov, fréz a brúsok ozubených kolies podľa špecifikácií zákazníka.

• Čítanie zapájacích schém a plánov
• Príprava káblov a inštalácia konektorov
• Rozšírenie káblových trás (meranie a rezanie káblových trás)
• Elektroinštalácia obrábacích strojov podľa schémy zapojenia
• Pripojenie rozvodovej skrine podľa plánu
• Označovanie káblov a zástrčiek
• Test funkčnosti spolu s výrobcom
• Lokalizácia chýb inštalácie a oprava chýb v systéme

Ubytovanie je zabezpečené a preplatené v plnej výške
Dlhodobá spolupráca.

Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

priemyselných elektroinštalácií a prax v oblasti zapájania elektroinštalácie na inteligentných obráb

Počet rokov praxe

2

- 2 z partie nemčina na komunikatívnej úrovni (B2)

- vyžadujeme prax v oblasti zapájania elektroinštalácie na inteligentných obrábacích strojoch, bez programovania

- min. 2 roky prax v oblasti priemyselných elektroinštalácií a automatizácie

- živnosť, auto

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21 a vyššie

- základné elektrikárske náradie /kufrík/

- byť očkovaný alebo prekonaný

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.