Pridať inzerát

Top Ponuka pre Elektrikára do Rakúska

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Viehdorf, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 200 - 4 600 EUR/hod.Zabezpečené a preplatené ubytovanie. Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne.
  • Termín nástupu: 10.01.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stavba rozvádzačov v hale
- potrebné skúsenosti so stavbou rozvádzačov, zapájacími prácami,
- mechanické a elektrické montáže káblov a komponentov do rozvádzačov

- ubytovanie zabezpečené a v plnej výške preplatené
- dlhodobá spolupráca
- práca od pondelka do piatka, víkendy voľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich nadôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

prax minimálne 1 rok
- vedieť sa dohovoriť po nemecky
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR
č. 508/2009 Z.z. §21,22 alebo 23
- plne očkovaný alebo prekonaný
- auto

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.