Pridať inzerát

Ponuka pre 2 mechanikov na automatizáciu-Nemecko

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kaltenkirchen, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 - 21 EUR/hod.Mzda závisí predovšetkým od praxe a jazykových znalostí. + zabezpečené a preplatené ubytovanie
  • Termín nástupu: 10.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanická prestavba linky a elektrické zapojenie menšej automatizačnej linky. Prestavba nanášacieho zariadenia.

Kabeláž nového systému v oblasti vytláčania fólií. Montáž káblových trás a káblových trasovacích systémov, kladenie a vťahovanie káblov s prihliadnutím na oddelenie silových a ovládacích káblov. Uchytenie káblov na časti stroja a v rozvádzači podľa elektrického plánu. Káblové kanály je potrebné navŕtať a zaskrutkovať do oceľovej konštrukcie.

Pracuje sa 10-12 h/denne aj cez víkend, od 10.12.-22.12. potom sa pokračuje po novom roku.

Ubytovanie zabezpečené a plne preplatené.
Dlhodobá spolupráca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najspoľahlivejších partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax minimálne 2 roky - ideálne ako mechanik so skladaním a montovaním, mechanickou prestavbou automatizačnej linky
- plne zaočkovaný alebo prekonaný podmienka
- jeden z partie nemčina na komunikatívnej úrovni
- vlastné auto
- samostatnosť
- ochota pracovať

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.