Pridať inzerát

Strojný zámočník - práca na živnosť v Nemecku

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stockstadt am Main, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 - 21 EUR/hod.Výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a jazykových znalostí.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavenie častí strojov a strojných zariadení.
- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch.
- Montáž a zapájanie strojov.
- Zostavenie strojov a zariadení.
- Montáž komponentov podľa výkresovej dokumentácie
- Servis a modernizácia polygrafických strojov (výmena prevodoviek)

Ubytovanie je zabezpečené a bude plne preplatené vo fakturácii.
Fakturácia 1. mesiac 2x, od 2. mesiaca 1x, splatnosť faktúry 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, strojár

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- prax ako strojný zámočník aspoň 3 roky
- aktívna živnosť
- auto
- zručnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.