Skvelá ponuka pre Elektrikárov do Nemecka bytová elektroinštalácia

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Wolfsburg, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 800 - 4 400 EUR/mesiacHodinová sadzba 18-20€/hod. v závislosti od relevantnej praxe a znalosti NJ
  • Termín nástupu: 27.09.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bytové inštalácie-novostavby, ťahanie káblov, zapájanie káblov, montáž inštalácia osvetlenia, montáž vypínačov, zástrčiek
- 50 h týždenne, PO-PI, v prípade samostatnej práce možnosť práce aj v sobotu, turnusy 3+1 alebo 4+1

ubytovanie preplatené v plnej výške
kariérny rast
dlhodobá spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21, 22 resp. 23
Skúsenosti s bytovou inštaláciou nutné, aktívna nemčina aspoň jeden v partii
dobrý zdravotný stav.
Vlastný automobil-podmienka

Ďalšie požiadavky:
-aktívna živnosť,
- spoľahlivosť,
- tímová spolupráca,
- orientácia na výkon,
- odolnosť voči stresu.

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Adresa spoločnosti

Hlavná 126
02744 Štefanov nad Oravou

Kontakt