Pridať inzerát

Ponuka pre Elektrikárov do Nemecka

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 - 4 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: máj 2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektromontáže NN a VN.
- Zapájať rozvádzače vo výrobnej hale, berieme celé partie, čistá práca, zapájanie rozvádzačov v hale, osadenie a zapájanie rozvádzačov,
-Vykonávať klasické bytové inštalácie alebo industrie inštalácie vo výrobných halách podľa pridelenej technickej dokumentácie.
- Vykonávať elektro - montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a
rekonštrukcii starších rozvodov vysokého a nízkeho napätia.
- Pokladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách.
- Zabezpečovať materiál na výkon prác a jeho kompletizáciu.
- Montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov.
- Obsluhovať potrebné mechanizmy a zariadenia k výkonu práce.
- Vykonávať drobné výkopové práce a iné prípravné činnosti.

• Montáže žľabov pre elektrické káble až po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodných skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• Kompletné elektroinštalačné práce, pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa dokumentácie a požiadaviek zákazníka
• Montáž, inštalácia a oprava zariadení v priemyselných halách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• Operatívne riešenie vzniknutých závad
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti.

Ubytovanie preplácané v plnej výške
dlhodobé projekty

Informácie o výberovom konaní

- aktívna živnosť
- auto
- jeden z partie musí vedieť po nemecky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spolupracujeme so spoľahlivými a dôveryhodnými partnermi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR
č.508/2009 Z.z. §21,22 resp. 23
- požadujeme efektívnu a kvalitnú prácu podľa stanovenej
normy a požiadaviek klienta
- šikovnosť
- dôslednosť
- ochota pracovať

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Adresa spoločnosti

Hlavná 126
02744 Štefanov nad Oravou

Kontakt