Pridať inzerát

Pracovníčka Back Office

Elite Worker, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie rezervácia ubytovania a s tým spojené administratívne činnosti
- Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie.
- Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
- Práca s interným informačným systémom spoločnosti.
- Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, kopírka).
- Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
- Preklad profilov SZČO
- Komunikácia so soc. Poisťovňou
- Príprava dokumentov súvisiacich s COVID-19.
- Reporting
- Kooperácia so Sales manažérmi a HR
- Zabezpečovanie DLA pre SZČO

- Dobrý plat
- Stála práca
- Služobný mobil
- Možnosť vzdelávacích kurzov
- Osobnostný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Elite Worker s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Chcete do práce chodiť s radosťou? Ak áno, tak sme to pravé riešenie a pošlite nám Váš životopis na : jaroslavkoutny15@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-Pracovník musí byť komunikatívny a musí mať dobrú
znalosť nemeckého jazyka, aspoň B2
-Musí mať manažérske schopnosti

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.