Pridať inzerát

JS developer

Elite Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mikulášska 5, 811 01 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Službu UXtweak.com vyvíjame 2 roky. Náš cieľ je vytvoriť najlepšiu online službu/nástroj na testovanie použiteľnosti (User eXperience) webových stránok/aplikácií. Sme slovenská spoločnosť s ambíciami presadiť sa na medzinárodnom trhu. Viac o UXtweaku sa dozvieš na uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:

- pracovať na online UX research platforme
- UXtweak.com

- navrhovať a implementovať aplikačnú logiku, reaktívne používateľské rozhranie tučného klienta (SPA, Vue.js) a zodpovedajúce BE služby (framework nad Node.js s prepojením na SQL a NoSQL databázy)

- Práca so skúsenými developermi.
- Práca na medzinárodnom projekte.
- Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.
- Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad.
- Milujeme nové technológie.
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť učiť sa rýchlo/efektívne

- nasadenie a zameranie na dokončovanie úloh

- nekonfliktnosť

- schopnosť zvládať stres

- ochota po obojstrannej dohode dočasne zvládať vyššiu pracovnú záťaž zámenou za ďalšie benefity

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX špecialistov, výskumníkov a top developerov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, akým sa testujú webové stránky na celom svete. Vďaka špecifickému spôsobu zbierania a interpretácie dát máme potenciál stať sa úspešným globálnym startupom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Uxtweak
Ilkovičová 2
811 01 Bratislava