Pridať inzerát

JS developer

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná 58, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre rýchlo sa rozrastajúci startup s medzinárodným úspechom, kde výsledky tvojej práce budú mať globálny dosah?

Naši klienti sú prevažne z USA, a našu výskumnú UX platformu už teraz používajú firmy ako Intel, Accenture, Avast, HP, Opel alebo top univerzity ako MIT, Stanford či Oxford. A práve vďaka tvojej práci nás može osloviť ďalší svetový hráč. U nás tvoje nápady neodsunieme na druhú koľaj, naopak sme otvorení tomu ak nám vieš povedať čo nefunguje a ako by sa to dalo podla teba robiť lepšie.

UXtweak je nástroj, ktorý vyvíjme 2 roky, s cieľom vytvoriť najlepší nástroj na UX testovanie webových stránok/aplikácií. Viac sa môžeš dočítať na našom webe uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:

- Spolupracovať na vývoji online UX research platformy - UXtweak.com, v
kreatívnom, zanietenom dev tíme
- Podieľať sa na návrhu a programovaní tučnej webovej single-page
aplikácie
- Frontend vo Vue.js nad frameworkom Quasar, backend vo
frameworku Adonis.js nad Node.js
- Navrhovať a vytvárať služby backendu s prepojením na databázy PostgreSQL, Cassandra, Redis, Elasticsearch

PROSTE, zaujímavú, kreatívnu fullstack developerčinu.

- Práca so skúsenými developermi
- Práca na medzinárodnom projekte
- Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt
- Budeš mať možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad
- Budeš sa môcť zúčastňovať na našich firemných teambuildingoch
- Milujeme nové technológie
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
CSS - Mierne pokročilý
HTML - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- solídna znalosť JavaScriptu/TypeScriptu
- skúsenosti s vývojom služieb backendu nad Node.js
- skúsenosti s vývojom single-page/reaktívnych aplikácií v niektorom z
reaktívnych frameworkov (Vue.js)
- solídna znalosť HTML + CSS (SASS)
- zmysel pre detaily, použiteľnosť aplikácií
- skúsenosti s kontinuálnou integráciou (git)

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UXtweak
obchodna 58
81106 Bratislava